• Menu

  Anindabilet.com.tr üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili işlemler, 8822006 IATA kodlu Section Turizm Ticaret Anonim Şirketi tarafından yapılmaktadır.

  Anindabilet.com.tr üzerinde yapılan işlemleri gerçekleştiren Section Turizm Ticaret Anonim Şirketi, 2085 belge nolu TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesidir.


Section Turizm Ticaret A.Ş., 1995 yılında kurulmuş olan I.A.T.A belgeli A grubu bir seyahat acentesidir.Yurt içinde ve yurt dışında, bütün dünya havayollarının uçak bileti kesme yetkisine sahip olan Section Turizm, dünyanın herhangi bir kentinde otel rezervasyonu yapma, her türlü Incoming ve Outgoing tur düzenleme ve organizasyon yapma hakkı ile ülkemizin önde gelen kurumsal seyahat acentelerinden biridir.Section Turizm, uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerinin seyahat ihtiyaçlarının analizini yapar, olası en uygun maliyetlerde teknolojik çözüm odaklı en yüksek kalite hizmeti sunar.

Farkı Yaratan Felsefemiz

Sektöründe edindiği sağlam yeri korumak ve daha da sağlamlaştırmak, verdiği hizmetin kalitesini daima artırma amacında olan Section Turizm, belirlediği ilkelere özenle uymakta.

Bunlar;

- Teknoloji ve gelişime olan gerçekçi yatırımımız
- Eğitmek ve eğitilmek konusundaki inancımız
- Mutlu ve iyimser yaklaşımlar
- Servisimizde en iyiyi bulma arayışımız
- Çözüm yaratma konusundaki yeteneğimi